Doprava a platba

Způsoby doručení a doprava

 

LucyTo.cz nabízí několik způsobů doručení pro své zákazníky. Při objednávce od 1500 Kč je doprava po celé ČR ZDARMA!

  • Všechno zboží nabízené na ChicUnder.cz máme skladem, obratem jsme tedy schopni expedovat zásilku k dopravci.
  • Při nákupu od 1500 Kč je dopravné zdarma.
  • Zboží objednané do 13:30 hod. odesíláme ještě v tentýž den.

 

Možnosti doručení:

GLS – po předání balíčku do přepravy Vás dopravce kontaktuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu s informací, v jakém termínu a čase bude balíček doručen. Pokud Vás dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující den. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS.

Česká Pošta-Balík do ruky – po předání balíčku do přepravy Vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu s informací, v jakém termínu a čase bude balíček doručen. Pokud se balíček nepodaří doručit, uloží pošta balíček na nejbližší pobočku. Do 7 dnů si lze balíček vyzvednout, tuto dobu si můžete prodloužit až na 15 dní. Čas, termín, popřípadě termín prodloužení si můžete nastavit na stránkách české pošty, kde můžete i sledovat putování zásilky. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS.

Zásilkovna – balíček si můžete vyzvednout na Vámi zvolené pobočce, tak aby to bylo pro Vás co nejpohodlnější a to do 7 dnů (na výběr je více než 905 odběrných míst). Vyčkejte na informační SMS, e-mail, že je balíček připraven k vyzvednutí. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS

 

Vážení zákazníci, při převzetí zboží od přepravce si zkontrolujte neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámíte přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky. V tomto případě nemusíte zásilku od přepravce převzít a sepíšete s dopravcem protokol.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

 

 

Způsoby platby

 

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

Platba na dobírku

  • Platbu uhradíte při převzetí balíčku ve Vámi určeném místě:
  • Česká pošta
  • Zásilkovna
  • GLS kurýrní služba

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267